O naszej firmie

Firma Klemt-Pharma Sp. z o.o. powstała w latach 80-tych w Niemczech.

1999

Wraz z jej rozwojem oraz znacznym wzrostem dynamiki współpracy z polskimi odbiorcami, w 1999 roku spółka przeniosła swoją siedzibę do Warszawy.

2009

Od 2009 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o wyśmienitej jakości ekstrakty w formie proszkowej, płynnej jak i sproszkowane korzenie roślin pochodzenia azjatyckiego, nowozelandzkiego i Ameryki Południowej.

Obecnie…

…firma Klemt-Pharma Sp. z o.o. jest liderem w sprzedaży ekstraktów, dostarczając produkty do największych odbiorców w Polsce.

Dziś z sukcesem współpracujemy z liderami polskiej farmacji, producentami suplementów diety/napojów oraz producentami kosmetyków, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem wspierając polską branżę produkcyjną.

Ze swojej strony pragnę Państwa zapewnić o pełnym profesjonalizmie naszych pracowników oraz elastycznym, silnie biznesowo zdefiniowanym podejściu do klienta.

 

Z poważaniem

Adam Rybka
Prezes Zarządu

Co wyróżnia Klemt-Pharma?

Współpracujemy na stałe z wieloma producentami surowców pochodzenia naturalnego i jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu większość z dostępnych na świecie wyciągów roślinnych.

Doświadczenie

Od 30 lat pracujemy w naszej branży. Znamy rynek, co pozwala nam spełniać nawet najbardziej wymagające i nietypowe prośby naszych Klientów.

Elastyczność

Wydłużony termin płatności? Zamówienie z kilku źródeł? Większa ilość produktu „na jutro”? Takie „problemy” to dla nas chleb powszedni. Zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy.

Długotrwałe relacje

W biznesie cenimy zaufanie i możliwość budowania relacji na wiele lat, tak, żeby obydwie strony były zadowolone z efektów współpracy.

Szybkość działania

Nasz dział handlowy zrobi wszystko, aby dostarczyć zamówiony towar w możliwie najkrótszym czasie.

Szeroka gama produktów

Naszą ofertę cały czas rozwijamy na podstawie bieżącego zainteresowania naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz czegoś - skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Jakość

Oferowane produkty spełniają odpowiednie wymogi unijnego prawa farmaceutycznego, suplementów diety i kosmetyków.